Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Рада закликала світ визнати геноцид Українського народу під час російського вторгнення

  • 636
Рада закликала світ визнати геноцид Українського народу під час російського вторгнення

Верховна Рада України закликала весь світ визнати дії рф геноцидом Українського народу.

Відповідний проєкт постанови №7276 підтримали в цілому народні депутати під час засідання.

«Щоденні масові вбивства, викрадення, позбавлення свободи людей, їх катування, ґвалтування жінок і дітей, глумління над тілами вбитих, розстріли, блокада населених пунктів, знищення цивільної інфраструктури, використання голоду як методу війни. Не можна мовчати, не можна пробачити», – наголосив Спікер Руслан Стефанчук.

У документі йдеться про те, що численними також є факти примусового переміщення тисяч людей, в тому числі дітей, з числа цивільного населення України на територію Російської Федерації або тимчасово нею окуповані території України. Примусове видворення та переселення українських громадян, як це масово відбувається з мешканцями Маріуполя, також доводить намір знищити Український народ, припинити його існування на певній території.

«Примусове переміщення українських дітей на територію рф та їхня передача на виховання до чужого їм середовища свідчить про мету знищення їхньої самоідентифікації як українців. Численними є випадки фізичного та психічного насильства щодо представників українських органів державної влади та органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій та інших місцевих активістів, журналістів, священнослужителів та інших авторитетних в українському суспільстві осіб. Такі дії спрямовані на пригнічення та знищення еліти Українського народу», – зазначається у проекті постанови.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy