Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Рада закликає лідерів і парламенти іноземних держав обмежити в'їзд на їхню територію спортсменів з рф і білорусі

  • 322
Рада закликає лідерів і парламенти іноземних держав обмежити в'їзд на їхню територію спортсменів з рф і білорусі

Парламент звертається до лідерів та парламентів іноземних держав щодо обмеження в’їзду на їхню територію російським і білоруським спортсменам та спортивним делегаціям №9409.

«Спорт є складовою пропаганди країн-агресорів рф та рб, більшість їхніх спортсменів є представниками силових структур і частина з них бере участь у кривавій війні проти України. Ми вважаємо що політика та рекомендації МОК щодо повернення росіян та білорусів до міжнародних змагань під нейтральним прапором – помилковою», – сказав народний депутат «Слуги Народу», перший заступник голови комітету з питань молоді і спорту Жан Беленюк.

За його словами, попри застереження МОК щодо не участі у змаганнях представників силових структур та тих, хто підтримує війну, на міжнародні змагання по дзюдо були допущені військовослужбовці армії рф, така ж ситуація має місце на інших спортивних турнірах, де допускають спортсменів з рф та рб.

«Це дає нам розуміння, що така стратегія МОК на практиці не працює.
Тому Верховна Рада України звертається до лідерів та парламентів іноземних держав з проханням обмежувати в’їзд. У час, коли МОК та деякі міжнародні спортивні федерації не здатні впоратися з викликами часу, ми переконані, що це під силу державним органам», – підсумував представник профільного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy