Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Рада Європи співпрацює з Україною в питанні повернення дітей додому

  • 227
Рада Європи співпрацює з Україною в питанні повернення дітей додому

Повернення депортованих дітей – питання номер один в роботі української влади на державному і міжнародному рівнях.

На цьому наголосив народний депутат «Слуги Народу», член Постійної делегації ВРУ в ПАРЄ Павло Сушко, який перебуває на осінній сесії ПАРЄ.

«Викрадені росією наші діти — біль всіх українців, які досі шукають і чекають своїх дітей вдома У стінах ПАРЄ наша делегація спільно з латвійською провела важливий захід Unrooted children-Викоренені діти. Через історії дітей розповіли парламентарям з 46 країн Ради Європи про депортованих маленьких українців. росія цинічно порушує міжнародне право — викрадає і стирає національну ідентичність наших дітей. Це визнають в стінах Парламентської асамблеї Ради Європи», – зазначив він.

Як зауважив президент ПАРЄ Тіні Кокс, Рада Європи співпрацює з українською владою, правозахисниками та громадськими організаціями щодо того, щоб усіма можливим шляхами повернути дітей до країни, до якої вони належать, — до України.

«Один з наших пріоритетів — це розслідування цих злочинів як воєнних, та злочинів проти людяності», — сказав він.

«Лише разом, обʼєднавши зусилля і міжнародну спільноту, ми зможемо знайти механізми для повернення кожної української дитини. Боротьба триває — допоки всі діти не повернуться в Україну до своїх сімей. Винні у стражданнях наших дітей будуть покарані», – сказав Павло Сушко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy