Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Рада Європи підтримує відновлення місцевого самоврядування у столиці – Віталій Безгін

  • 4589
Рада Європи підтримує відновлення місцевого самоврядування у столиці – Віталій Безгін

Рада Європи розділяє та підтримує потребу відновити в Києві місцеве самоврядування, що передбачає законопроєкт про столицю №2143-3, а також позитивно оцінює модель державного нагляду, що запропонована у законопроєкті №4298 про місцеві державні адміністрації.

Про це повідомив голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Віталій Безгін, коментуючи зустріч із Даніелем Попеску, керівником Департаменту демократії і врядування Генерального директорату-ІІ з питань демократії Генерального секретаріату Ради Європи.

За його словами, представник Ради Європи вчергове підкреслив значний прогрес України у сфері місцевого самоврядування, а також запевнив у підтримці з боку європейських партнерів.

Даніель Попеску також наголосив, що законопроєкт про столицю має обов’язково розглядатися після загального законопроєкту про МДА №4298, як це вказано в офіційному висновку Ради Європи.

«У свою чергу я запевнив, що ми дотримаємось черговості розгляду законопроєктів та не будемо політизувати процес і реагувати на суто політиканські випади столичної влади, що не демонструє бажання брати на себе повну відповідальність за управління містом та підтримати законопроєкт, який зніме системний конфлікт, що триває вже 20 років», – наголосив Віталій Безгін.

За його словами, під час зустрічі сторони також виокремили спільні пріоритети на 2022 рік. Це зокрема законопроєкт про службу в органах місцевого самоврядування, законопроєкт про агломерації, допомога Ради Європи у навчанні голів адміністрацій.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy