Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Рада спростить процедуру ввезення військової техніки збройних сил держав ЄС та НАТО

  • 248
Рада спростить процедуру ввезення військової техніки збройних сил держав ЄС та НАТО

Верховна Рада підтримала за основу законопроєкт №9402, який дозволяє під час митного оформлення вантажів підрозділів збройних сил держав-членів ЄС і НАТО, які відповідно до закону допущені на територію України, замість митної декларації використовувати Форму 302 за формою держави, з якої направляються такі підрозділи.

Як зазначає голова комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, народний депутат «Слуги Народу» Олександр Завітневич, цей документ необхідний для реалізації взятого Україною стратегічного курсу на набуття повноправного членства в ЄС та НАТО.

«Цим законопроєктом ми впроваджуємо в національне митне законодавство положення про застосування Форми 302, яка використовується для переміщення військової техніки та інших товарів підрозділів збройних сил держав-членів ЄС та НАТО. А також створюємо передумови для започаткування процесу підготовки та підписання міжнародних угод про використання в державах-членах ЄС або НАТО Форм 302, що оформлюватимуться для підрозділів ЗСУ, які направляються до інших держав», – пояснив він.

Окрім спрощеної процедури декларування, законопроєктом пропонується скасувати процедуру подання окремих дозвільних документів та проходження заходів офіційного контролю під час оформлення військової техніки та інших товарів підрозділів Збройних Сил України, які направляються до інших держав та переміщуватимуться за Формою 302.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy