Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Рада ратифікувала угоду про «відкрите небо» з ЄС

  • 6557
Рада ратифікувала угоду про «відкрите небо» з ЄС

Парламент ратифікував Угоду між Україною та Європейським Союзом про спільний авіаційний простір (№ 0144), що створить умови для нових комерційних можливостей авіаліній України і країн-членів ЄС, знизить ціни на авіаквитки, а також сприятиме залученню інвестицій у авіаційну сферу України.

За словами народної депутатки від «Слуги Народу» Марії Мезенцевої, ухвалення документу – це черговий історичний момент для України.

«7 років плідної роботи щодо так званого авіаційного безвізу. Сьогодні ми говоримо про безпеку авіаперевезень, про можливість не чекати місяцями підтвердження маршрутів для іноземних лоукостів, які працюють в Україні, тому що монополіст уже давно забрав ці маршрути. Ми говоримо про безпечний ринок, коли ваш рейс скасовують і ви отримуєте повноцінну компенсацію витрат. Наша безпека й безпека цивільних авіаперевезень – першочергова», – зазначила вона.

Завдяки цій угоді Україна матиме такі ж стандарти, як у країнах ЄС: правила безпеки авіації, управління повітряним рухом, соціальні права працівників, електронні системи бронювання, захист довкілля та забезпечення прав споживачів.

Нагадаємо, у жовтні 2021 року Україна та ЄС підписали Угоду про спільний авіаційний простір. Її називають «угодою про відкрите небо». Підписання та реалізація документа було однією з передвиборчих обіцянок Президента Володимира Зеленського.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy