Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Рада провела кадрові ротації в уряді: список нових міністрів

  • 9235
Рада провела кадрові ротації в уряді: список нових міністрів

Верховна Рада України проголосувала за низку призначень у Кабінеті Міністрів України та апараті парламенту.

Список нових міністрів:

✅ Міністр оборони України – Олексій Резніков.
На цю посаду перейшов з позиції віцепрем’єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Член РНБО. Перший заступник глави делегації для участі у Тристоронній контактній групі.

Олексій Резніков наголосив: армія є чи не найбільшим роботодавцем в Україні, а тому вона має стати ще й найкращим з них та залучати найпотужніших фахівців. Це можна зробити через поліпшення системи мотивації, додав він.

✅ Віцепрем’єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій – Ірина Верещук. Народний депутат від фракції «Слуга Народу». Член парламентського Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки.

«Повернення територій і відновлення миру є надважливим для нашої держави. Ми обіцяли людям мир, але справжній мир можливий тільки після звільнення Криму та Донбасу від російської окупації. Деокупація та реінтеграція Криму та Донбасу – це великий виклик, важкий і довгий шлях. І ми його здолаємо», – заявила Ірина Верещук під час представлення.

✅Перший віцепрем’єр-міністр, міністр економіки – Юлія Свириденко. До цього була заступницею керівника Офісу Президента України.

Також має досвід роботи в уряді. З вересня 2019 – на посаді заступника міністра, а з липня 2020 – першого заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

«Команда Президента довела, що швидкі та системні зміни можливі. Ми маємо значний прогрес у цифровізації, у інфраструктурі. Нам вдасться показати результат у темпах зростання ВВП», – сказала Юлія Свириденко з трибуни парламенту.

✅ Міністр з питань стратегічних галузей промисловості – Павло Рябікін.

Голова Державної митної служби. До цього був гендиректором Міжнародного аеропорту «Бориспіль», за результатами роботи посів 2-гу сходинку рейтингу ТОП-100 2017 р. кращих менеджерів України.

Головним завданням для всіх органів державної влади ЗСУ та військових формувань для ОПК Павло Рябікін бачить забезпечення нацбезпеки та захист територіальної цілісності України.

Серед пріоритетів роботи міністерства – забезпечення державним замовленням вітчизняних виробників, залучення до співпраці провідних світових виробників, підвищення експортного потенціалу ОПК, оперативне та виважене проведення заходів з реструктуризації та корпоратизації підприємств ОПК.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy