Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Рада продовжила на рік особливий статус Донбасу

  • 9423
Рада продовжила на рік особливий статус Донбасу

Парламент підтримав законопроєкт №6342 про внесення зміни до статті 1 закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». За це рішення проголосували 317 народних депутатів.

Документ продовжує до кінця 2022 року особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Голова парламентського Комітету з питань правової політики Андрій Костін розповів, що це рішення необхідне для продовження переговорного процесу на рівні ТКГ та «нормандського формату».

«Ми розуміємо, і це підтримується всіма міжнародними партнерами, що переговорно-дипломатичний шлях врегулювання конфлікту на Донбасі є наразі єдиним ефективним. Ми розуміємо, наскільки складними є ці перемовини і на рівні ТКГ, і на рівні «нормандського формату». Але наявність цього закону є базою для продовження переговорного процесу, щоб мир на українському Донбасі був відновлений, щоб територіальна цілісність України була відновлена», – сказав він.

Очільник Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко заявив, що продовження дії закону на 1 рік пов’язане з імплементацією мінських домовленостей.

«Україна демонструє всьому світу свою добру волю і щире прагнення досягти миру політико-дипломатичним шляхом і повернути нарешті окуповані Росією території. Ми робимо ще один крок у напрямку звільнення наших територій від російської окупації», – наголосив він.

Член Комітету парламенту з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Віталій Безгін додав, що цей законопроєкт є основою і одним із ключових елементів підтримки міжнародних партнерів.

«Думаю, всі представники партій, що займають проукраїнську позицію, наразі мають єднатися, не гратися в політику та політиканство», – зазначив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy