Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Рада підтримала виділення коштів на відновлення зруйнованих доріг

  • 423
Рада підтримала виділення коштів на відновлення зруйнованих доріг

Кошти державного дорожнього фонду спрямують на зведення зруйнованих внаслідок бойових дій доріг та штучних споруд.

Про це заявив голова комітету з питань бюджету Юрій Арістов, коментуючи ухвалення парламентом відповідного законопроєкту №7669.

Він пояснив, що цим документом скасовується обмеження на використання коштів Державного дорожнього фонду. Йдеться про гроші, що мали першочергово спрямувати на виплату боргових зобов’язань за запозиченнями.

«Аби відновити зруйновані під час бойових дій дороги та мости, потрібні гроші. Наразі кошти дорожнього фонду спрямовуються в першу чергу на виконання боргових зобов’язань. Законопроєкт, який сьогодні підтримала Рада за основу, повертає гроші за призначенням – дорожній фонд на дороги. Щонайменше 65 мостів між населеними пунктами потребують негайного відновлення, оскільки є велика проблема з доставкою вантажів, в тому числі гуманітарних», – повідомив Юрій Арістов.

За даними Укравтодору, розповів голова комітету, 25 тис. км автомобільних доріг та 311 штучних споруд зазнали руйнування. Сильно пошкоджені дороги у Чернігівській, Харківській,Волинській, Житомирській, Запорізькій, Київській областях.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy