Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Рада перейменувала День захисників на День захисників та захисниць

  • 9636
Рада перейменувала День захисників на День захисників та захисниць

Парламент ухвалив законопроєкт №2325 про перейменування Дня захисника на День захисників та захисниць. Документ вносить відповідні зміни до ст.73 Кодексу законів про працю України. Таке рішення підтримали 317 народних депутатів.

«Парламент підтримав перейменування Дня захисника, який Україна святкує 14 жовтня, на День захисників та захисниць. У 2008 році на службі в ЗСУ перебувало 1800 жінок, наразі ж службу проходить 31 757 жінок. Жінки все частіше стають на захист нашої держави, а отже, ми будемо забезпечувати більше можливостей для них на рівні з чоловіками нести службу в ЗСУ», – розповіла очільниця руху «Зе! Жінки» та народна депутатка від «Слуги Народу» Марина Бардіна.

Вона додала, що у парламенті також зареєстровані законопроєкти №№ 5714 та 5713, спрямовані на досягнення рівності. А ініціативи №№ 5485 та 5488 спрямовані на протидію сексуальним домаганням в ЗСУ.

Як зазначав нещодавно голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час координаційної зустрічі руху «Зе! Жінки», політсила докладає зусиль для розвитку жіночого лідерства, рівних можливостей. Також – це один із напрямів роботи першої леді Олени Зеленської. Для цього, зокрема, у парламенті ухвалюють необхідні законопроєкти.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy