Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Питна вода і реформа харчування: Леся Забуранна про важливі правки, враховані в Держбюджеті до 1-го читання

  • 9503
Питна вода і реформа харчування: Леся Забуранна про важливі правки, враховані в Держбюджеті до 1-го читання

Верховна Рада підтримала у першому читанні проєкт Державного бюджету на 2022 рік. Голова підкомітету з питань видатків державного бюджету Комітету ВРУ з питань бюджету Леся Забуранна під час брифінгу розповіла про важливі пропозиції до проєкту Держбюджету, що були враховані під час голосування.

Підтримано пропозицію про виділення 1 млрд грн на реалізацію програми «Питна вода України» на 2022-2026 роки. Передбачено також нову субвенцію обсягом 1,5 млрд грн на здорове харчування. Ці гроші спрямують на оновлення харчоблоків у школах.

«Це логічне продовження програми першої леді Олени Зеленської щодо реформи шкільного харчування. Це питання не піднімалося в Україні протягом 30 років. Обидві програми є доволі ресурсними, але при цьому важливими для кожного регіону України», – повідомила Леся Забуранна.

Також підтримано пропозиції щодо видатків Держбюджету на заходи щодо боротьби з коронавірусом під час навчання в школах, реалізацію інфраструктурних проєктів та проєктів соціально-культурної сфери.

За словами Лесі Забуранної, усього до проєкту Держбюджету-2022 було подано близько 3300 правок. З них враховано 20%.

«Дуже хотілося б врахувати максимальну кількість правок, але ми маємо бути реалістами. Велика кількість пропозицій від опозиційних фракцій не були збалансовані. Якщо скласти всі пропозицїі депутатів щодо збільшення видаткової частини бюджету – вийде три бюджети. Ми розуміємо, що це нереально», – пояснила народна депутатка.

Леся Забуранна очікує, що проєкт Держбюджету надійде на розгляд профільного комітету для підготовки до другого читання вже за 2 тижні.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy