Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Пшик» за кошти платників податків – Галина Янченко про позачергове засідання Київради

  • 10035
«Пшик» за кошти платників податків – Галина Янченко про позачергове засідання Київради

Депутати, які на сумнівних підставах сьогодні намагаються скликати позачергове засідання Київради, не мають підтримки ані серед киян і суспільства, ані серед свої колег.

Про це заявила народна депутатка від «Слуги Народу» Галина Янченко. Понад годину позачергове засідання Київради не могло розпочатися через відсутність кворуму – для цього мав би зібратися 61 депутат. Натомість у залі було менше 40 депутатів.

«Замість того, щоб збирати депутатів Київради для вирішення актуальних проблем столиці і киян, відбувається «пшик». «Пшик» за кошти платників податків. Тому що сьогодні зібрали і поставили на ноги весь апарат Київради, скликали депутатів, але засідання не відбувається. Секретар намагається вчергове провести Погоджувальну раду, аби підтвердити той факт, що не зібрався кворум, депутати абсолютно ігнорують цей політичний цирк», – наголосила Галина Янченко.

Голова депутатської фракції «Слуга Народу» у Київраді Андрій Вітренко додав, що в законодавстві, яке регулює діяльність органів місцевого самоврядування, немає жодного слова про те, що Київська міська рада або будь-яка місцева рада може робити політичні заяви заради однієї персони, яка перебуває на даному етапі під судовим слідством.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy