Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Привітання Олени Шуляк до Дня Конституції

  • 353
Привітання Олени Шуляк до Дня Конституції

Що основне у Конституції? Правда реальних дій. Державні принципи базуються тільки на правді, інакше бути не може. Недаремно клятву під час інавгурації керівники держав дають, поклавши руку на Біблію або Конституцію.

У Конституції відсутні жодні агресивні чи непопулярні дії. І цього немає у жодній конституції інших держав. Адже народ повинен жити в мирі, злагоді і відповідно до поглядів і прагнень громадян. Саме тому свого часу в основному документі були прописані прагнення України до НАТО і ЄС. Українці чекали на це не один рік.

На жаль, історія знає і темні сторінки, де є чітка розбіжність між писаним на папері найвищого рівня і реальними діями. Сьогодні ми переживаємо саме такий час, коли папір, на якому написано закони країни-агресора росії, цінніший за зміст тих законів.

Придністров’я, Грузія, Сирія, а тепер і Україна. росія порушує суверенність держав, принципи демократії, право на свободу слова, вибору. Постійно порушує права людини, як щодо своїх громадян, так і за межами своєї держави. Відомі безліч випадків тиску на кримських татар та інших мешканців тимчасово окупованих територій.

Але нам вже немає сенсу говорити про росію, путін поклав свою державу на дно. Натомість Україна прямує до світлого майбутнього завдяки дотриманню загальноприйнятих принципів розвинутих країн світу. На цьому шляху нам необхідно забезпечити для суспільства виконання прийнятих законів і йти правдивим шляхом до створення міцної європейської держави.

Україна обов’язково переможе. Бо правда, честь і верховенство права — це наші справжні принципи. З Днем Конституції!

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy