Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Приватизація та демонополізація спиртової галузі в дії: до бюджету надійдуть 1,5 млрд грн

  • 5287
Приватизація та демонополізація спиртової галузі в дії: до бюджету надійдуть 1,5 млрд грн

У результаті приватизації окремого майна Караванського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт» держбюджет України отримає 101 млн грн. Відповідний онлайн-аукціон з продажу ювілейного, 25 спиртзаводу, відбувся 7 червня.

Як відомо, за право власності на відкритих торгах змагалися троє учасників, які збільшили ціну в 4,4 раза зі стартових 23 100 540 грн до 101 000 000 грн.

Таким чином, демонополізація спиртової галузі працює і дає додаткові кошти до бюджету: як під час продажу, так і на етапі діяльності підприємства.

Окрім поповнення державного бюджету в результаті приватизації держава отримає нову базу для оподаткування, інвестор – можливість налагодити успішний бізнес, місцева громада – розвиток території та нові робочі місця.

Нагадаємо, що підприємство було засноване в 1837 році та пройшло чергову модернізацію в 2019-му. Активи зосереджені в двох селищах на Харківщині: Караван та Барчани.

Загалом, за результатами 2020-2021 років, до державного бюджету мають надійти близько 1,5 млрд грн від приватизації спиртових активів, а найголовніше – розпочалося формування нового ринку спирту.

Саме за ініціативи народних депутатів від «Слуги Народу» 30 березня 2021 року парламент розблокував велику приватизацію. Також монобільшість разом із Фондом держмайна розробила законопроєкти №№4575, 4572, 4573 та 4574, що сприяють малій приватизації.

Нещодавно в Україні відбувся перший онлайн-аукціон із продажу об’єкту пенітенціарної системи – занедбаної виправної колонії №48 у Львові. Стартова ціна становила 136 млн грн. За результатами онлайн-торгів переможець купить ці приміщення за 377,5 млн грн.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy