Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Приватизація – найкращий спосіб залучення внутрішніх інвестицій

  • 9516
Приватизація – найкращий спосіб залучення внутрішніх інвестицій

Приватизація – це можливість вдихнути нове життя в старі об’єкти, створити робочі місця, щоб люди не шукали кращої долі за кордоном, а мали гідну робота в Україні.

Про це заявила заступниця голови Комітету ВРУ з питань економічного розвитку, народна депутатка від «Слуги Народу» Роксолана Підласа під час робочої поїздки на кондитерську фабрику «Жако» у Новоград-Волинському.

«Сьогодні кондитерська фабрика «Жако» – це працююче підприємство, яке працевлаштовує 430 людей з Новоград-Волинського та прилеглих селищ. А до приватизації тут був недобудований радянський хлібзавод 1986 року. Фактично бетонна коробка без ознак життя», – розповіла вона.

За словами Роксолани Підласої, в межах приватизації об’єкти передаються в приватні руки з певними умовами – збереження цільового призначення. І нинішній приватний власник підписався на ці умови та виконав їх. Щодня фабрика випускає 20-25 тонн готових кондитерських виробів, які продаються в Україні та за кордоном.

«Приватизація – один із способів залучення внутрішніх інвестицій, який не потрібно демонізувати, а навпаки використовувати для розвитку громад», – наголосила народна депутатка.

На розгляді Верховної Ради наразі знаходиться законопроект 4572, ініційований депутатами від «Слуги Народу», який спростить процес приватизації та дозволить 10% від коштів, отриманих від продажу державного майна, передавати до бюджету громади.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy