Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Принцип нарахування ПДФО у бюджети громад має бути змінено – Віталій Безгін

  • 5492
Принцип нарахування ПДФО у бюджети громад має бути змінено – Віталій Безгін

Зміна принципу нарахування податку на доходи фізичних осіб є ключовою для реформи децентралізації. Про це під час конференції Житомирського обласного осередку політичної партії «Слуга Народу» заявив голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Віталій Безгін.

«Чи має громада мотивацію залучати інвестора, якщо потенційні податки сплачуватимуться не до її бюджету, а до якогось міста-мільйонника? Безумовно, ні. Однак у багатьох громадах нині так і відбувається, бо ПДФО нараховується за місцем реєстрації підприємства. Саме тому зміна принципу нарахування податку на доходи фізичних осіб є ключовою для реформи децентралізації», – зазначив депутат.

За його словами, для забезпечення цих змін є Указ Президента та працює робоча група, яка має трансформувати нарахування податків у громадах.

«Цей податок має сплачуватися або за місцем розташування виробничих потужностей, або там, де працівники отримують послуги. Але точно не там, де підприємство зареєстроване і де просто ставиться печатка. Ми будемо боротися за кожну громаду і за наповнення її бюджету. Ця зміна є ключовою», – наголосив Безгін.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy