Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини долучились до допомоги області

  • 371
Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини долучились до допомоги області

Прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини разом з іншими волонтерами невпинно працюють, аби якнайшвидше реагувати на потреби місцевих, які постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС.

Наразі в Херсоні працюють три хаби допомоги: сортують гуманітарну допомогу та розвозять по точках тимчасового прихистку. Потерпілі також можуть самостійно прийти за допомогою до хабів.

Лідер ЗеМолодіжки Херсонщини Нісар Ахмад координує гуманітарну підтримку від міжнародних організацій. У Києві та Херсоні активно йде збір всього необхідного для евакуйованих.

Також разом з дружніми організаціями прихильники ЗеМолодіжки займаються евакуацією населення.

Частина прихильники ЗеМолодіжки Херсонщини відвідали психологічний центр допомоги дітям та місця тимчасового розташування евакуйованих херсонців, поспілкувалися з людьми, аби зрозуміти їх нагальні потреби з перших вуст.

Окрім того, Нісар Ахмад ініціював створення телеграм-чату для підтримки херсонців. За дві доби в чаті об’єднались біля тисячі осіб. Люди знаходять одне одного та допомагають потерпілим.

Ситуація на Херсонщині залишається вкрай складною, адже окупанти створили справжню катастрофу, проте молодь працює без відпочинку.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy