Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Прихильники справжніх змін залишаються з командою Президента

  • 6473
Прихильники справжніх змін залишаються з командою Президента

Уже два роки в Україні відбуваються послідовні реформи в багатьох галузях. Саме тому рейтинги Президента і партії залишаються високими.

Про це сказав голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко на брифінгу в межах форуму для представників центральних та регіональних медіа «Медіа-2021: реформи, виклики, можливості» у Києві.

«І силами парламенту ми голосуємо багато законопроєктів, і силами партії ми брали участь в місцевих виборах і завершили перший етап децентралізація. Ми дали повноваження та можливості громадам. Також у нашій партії відбулись певні трансформації, щоб якісно цим керувати. Так, у нас з’явилась Нацрада громад, яка об’єднує представників обласних організацій, а вони, відповідно, – місцевих організацій», – зазначив він.

За оцінками різних незалежних порталів, зокрема «Слово і Діло», зауважив Олександр Корнієнко, близько 26% обіцянок Президента виконано, і це високий результат.

«Підтримка та довіра до глави держави та рейтинги партії свідчать про те, що багато прихильників нашої команди залишаються з нами, продовжують думати про реформи, брати участь у них на місцях і отримувати результати. Багато людей, які за нас голосували, які нас підтримують, – молодь. Це важливо розуміти, адже це покоління людей, які виросли не в Радянському Союзі. Нове покоління, яке зростає в Україні, збільшується і дедалі більше впливатиме на політичні процеси. І ми хотіли б разом з ними втілювати зміни, відкривати ринки, запроваджувати нові правила, називати речі своїми іменами (закон про олігархів), встановлювати більш чесні правила (податкові реформи), завершувати розпочаті реформи, перезапускати реформи, які існують, для того, щоб виконувати наші обіцянки», – сказав голова партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy