Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Prozorro відкрило інформацію про незбройні закупівлі для військових

  • 298
Prozorro відкрило інформацію про незбройні закупівлі для військових

Запрацював закон про прозорість незбройних оборонних закупівель. Так, відучора в системі Prozorro з’явився модуль, куди Міноборони і решта замовників вноситимуть звіти про всі закупівлі нетаємних товарів, робіт і послуг для наших захисників.

Про це розповіла народна депутатка «Слуги Народу» Анастасія Радіна.

«Ідеться про харчування, речове забезпечення, пальне та будь-які інші витрати, не пов’язані із закупівлею зброї. У звітах Міноборони і інші закупівельники обов’язково мають вказати ціну за одиницю закупленого товару, роботи чи послуги. У звітах про харчування військових – вказати ціну за одиницю кожного окремого продукту та кожної послуги – з приготування, доставлення тощо», – пояснила вона.

Звіти щодо нових договорів мають публікуватися у модулі Prozorro протягом 10 днів з моменту укладення, зауважила народна депутатка.

«До 22 червня мають бути оприлюднені і звіти щодо договорів, укладених від початку війни до нині. Чекаємо, доки Міністерство оборони втілить на практиці декларації Міністра щодо підтримки прозорості – наприклад, оприлюднить звіти щодо своїх договорів раніше дедлайну», – зазначила Анастасія Радіна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy