Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Проти референдуму ті, хто не поважає народ – Корнієнко

  • 13038
  • 2
Проти референдуму ті, хто не поважає народ – Корнієнко

Українці мають достатньо досвіду та мудрості, щоб вирішувати важливі державні питання шляхом референдуму. А той, хто вважає їх не готовими до такої відповідальності, має відправитися на політичну пенсію.

Про це заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко, коментуючи ухвалений у вівторок законопроєкт №3612 «Про народовладдя через всеукраїнський референдум».

«Саме зневага до народу відправила багатьох політиків на пенсію або прямо на звалище історії. Сьогодні без механізмів прямої демократії неможливо управляти державою. Часи, коли всі рішення можна було ухвалити в майже «родинному колі» обмеженої кількості осіб, наділених владою, давно минули. Це не лише український, це глобальний тренд», – сказав він.

Корнієнко пояснив, що зараз люди знають набагато більше, ніж 20 років тому, оскільки мають доступ до інформації в режимі 24\7.

«Люди прагнуть брати участь в ухваленні рішень, які безпосередньо стосуються їхнього життя та майбутнього. І позбавляти їх цього права – це, на жаль, звичайний неприхований, рафінований цинізм осіб, які десятиліттями правили кулуарно, незважаючи на волю, думку і настрої народу. Результати такого правління ми бачимо наочно сьогодні, «розгрібаючи» проблеми, створені таким «мудрим» правлінням. Тому не питайте, по кому подзвін референдуму. Він – по вам», – підкреслив Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
2 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Andriy Skop
Andriy Skop
3 роки тому

Можна робити помилики в плануванні розвитку але якщо не робити цього планування, то вже сьогодні ми будемо жити вчорашнім днем. Одним словом не можна допустити щоб минуле обігнало майбутнє.

Ас єсмь
Ас єсмь
3 роки тому

Доброго часу доби.
Респект президенту і депутатам слуги народу, які підтримують такі важливі питання.
Будьте певні, абсолютна більшість громадян Вас підтримають.
Вдячний за увагу.
На все добре.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy