Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Процес оформлення компенсації за пошкоджене та знищене житло буде повністю цифровізований – Олена Шуляк

  • 310
Процес оформлення компенсації за пошкоджене та знищене житло буде повністю цифровізований – Олена Шуляк

Перший етап програми еВідновлення з виплати компенсацій за пошкоджене житло почав діяти на основі цифрових інструментів і надалі вся інформація буде максимально доступною.

Про це повідомила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час зустрічі з представниками Української Ради Бізнесу.

«Механізм виплати компенсацій працює через цифрові інструменти: вже понад 730 громад доєдналися до Реєстру пошкодженого та знищеного майна. Зараз триває процес доповнення даних – не тільки про житлові будинки, але й про інфраструктуру. Це стане основою для роботи наших донорів, партнерів та уряду з планування відновлення», – сказала Шуляк.

Вона нагадала, що зараз розпочався перший етап програми еВідновлення – оформлення компенсацій за пошкоджене житло, а з 22 травня набере чинність норма про компенсації за знищене житло.

«Мінвідновлення разом з Мінцифрою запустили портал DREAM – раніше це була Єдина система управління відбудовою. На порталі буде інформація про всі проєкти, можна буде відстежити, скільки коштів витрачено і на що саме. Ця база інтегрована із Єдиною державною електронною системою у сфері будівництва, з Реєстром пошкодженого та знищеного майна та іншими реєстрами. Ми хочемо зробити так, щоб інформація була максимально доступною для всіх громадян та бізнесу», – підсумувала очільниця «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy