Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Пропозиції з реформи роботи парламенту напрацюють до 20 січня – Олександр Корнієнко

  • 8934
Пропозиції з реформи роботи парламенту напрацюють до 20 січня – Олександр Корнієнко

Робоча група з питань реформування Верховної Ради почала напрацьовувати конкретні пропозиції, щоб підвищити ефективність парламентської роботи. Про це заявив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко

«Одне з питань, яке ми зараз обговорюємо, – коли мають запрацювати зміни у регламенті парламенту. Нинішня опозиція каже, що вони мають набрати чинності у Верховній Раді наступного скликання. Але ми впевнені, що вже у цьому скликанні їх можна зробити і попрацювати в оновленому режимі», – сказав Корнієнко.

За його словами, одне з нагальних питань – це діджиталізація парламенту, оскільки з початком 7-ї сесії, яка розпочнеться в лютому 2022 року, Верховна Рада повністю має перейти на режим безпаперової діяльності.

«На жаль, у нас є не дуже позитивні приклади з різних комітетів, де важко ще повністю перейти на режим пейперлес. Зокрема через ситуацію з поправковим спамом, яка час від часу виникає і потребує довгого опрацювання. У нас є зобов’язання з 7 сесії перейти на режим пейперлес, тож будемо приймати рішення, як ми будемо діяти у цій ситуації», – повідомив перший віцеспікер парламенту.

Також він розказав, що робоча група має намір навести порядок із депутатськими зверненнями.

«У нас ситуація, коли депутатські звернення, особливо останні тижні, перетворилися на змагання в образах державних інституцій. Всі фракції зійшлися, що треба реформувати конституційний механізм депутатських звернень. Має бути фільтр порушення елементарних правил поведінки та вихованості», – переконаний Корнієнко.

Він додав, що перші пропозиції змін до роботи парламенту будуть напрацьовані до 20 січня.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy