Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Прогнозованість, прозорість та плановість – Данило Геманцев про Держбюджет-2022

  • 10628
Прогнозованість, прозорість та плановість – Данило Геманцев про Держбюджет-2022

Уряд напрацював набагато кращий проєкт Держбюджету, ніж був минулого року. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Перш за все проєкт відповідає Бюджетній декларації на три роки, а це означає прогнозованість бюджету, його прозорість, плановість бюджетної політики, як і всієї державної політики загалом. Уряд попрацював набагато краще», – переконаний нардеп.

Він зазначив, що проєкт Держбюджету відображає реформи, які відбуваються в країні.

«Дефіцит бюджету зменшений до 3,5%, державний борг зменшується до 56%. Нагадаю, що на кінець 2018 року держборг складав понад 60% ВВП. Крім того, у дохідній частині 3,1% ВВП – це надходження від податку на додану вартість, що означає детінізацію та спільну роботу бізнесу і держави у цій сфері. У 2018 році цей показник складав лише 2,05%», – сказав Гетманцев.

Серед позитивних показників він відзначив зменшення видатків на утримання Офісу Президента та Верховної Ради, а також збільшення видатків на підтримку промисловості та соціальну політику.

«Безперечно, бюджет не позбавлений недоліків і ми маємо, що обговорювати до першого читання. Але цей проєкт бюджету є набагато кращим, ніж минулого року, і ми його підтримуємо», – заявив голова профільного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy