Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Профільний підкомітет у вівторок розгляне закон про столицю: Віталій Безгін розповів, що він передбачає

  • 4979
Профільний підкомітет у вівторок розгляне закон про столицю: Віталій Безгін розповів, що він передбачає

Підкомітет з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування розгляне законопроєкт про столицю №2143-3 у вівторок, 19 жовтня. Про це розповів очільник підкомітету, народний депутат від «Слуги Народу» Віталій Безгін під час презентації проєкту закону.

За його словами, в основі документа лежить чітке відновлення самоврядування в Києві, де Київрада отримує власний незалежний від держави виконавчий орган, який очолює обраний киянами міський голова.

«Державна виконавча влада має зосередитися на координації та забезпеченні законності, як і будь-яка інша МДА в Україні, згідно з моделлю, яку підтримало місцеве самоврядування, зокрема і Асоціація міст України, яку очолює пан Віталій Кличко. Не може ж він підтримувати одні правила для інших мерів, а для себе виступати категорично проти них. Чи може?» – наголосив Віталій Безгін.

Народний депутат також спростував міф про те, що законопроєкт нібито урізає повноваження київського міського голови.

«Це фейк. Проєкт закону навпаки розширює повноваження київського міського голови, адже він очолює незалежний виконавчий самоврядний орган. Тому ніякої тут проблеми немає, жодного зазіхання на повноваження київського міського голови немає. Давайте спиратися на законодавство, а не фейки, які поширюють політичні опоненти», – наголосив Віталій Безгін.

Крім того, законопроєкт передбачає відновлення районних рад з чітко виписаними повноваженнями.

«Сьогодні Віталій Кличко ініціював повернення районних рад у Києві. До цього саме він 7 років блокував питання запуску райрад в Києві. Ми раді, що наша активність спонукає його хоч до якихось дій на користь киян», – сказав Віталій Безгін.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy