Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Профільний парламентський комітет підтримує ідею розмитнення авто у Дії

  • 206
Профільний парламентський комітет підтримує ідею розмитнення авто у Дії

Профільний комітет рекомендував ухвалити законопроєкт №10380, який передбачає цифровізацію розмитнення автомобілів. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Важливим аргументом впровадження запропонованої законопроєктом моделі митного оформлення є ліквідація можливості маніпулювання з вартістю легкового автомобіля, тобто корупційної складової на митниці під час визначення митної вартості легкового автомобіля, від якої розраховуються митні збори», – пояснив очільник профільного комітету.

Зокрема законопроєкт передбачає до набуття Україною статусу членства в Європейському Союзі запровадити можливість подачі електронної митної декларації засобами Порталу Дія. Це спростить та прискорить процес митного оформлення легкових автомобілів, роблячи його більш доступним та зручним для громадян та підприємств.

«Положення законопроєкту пропонують запровадити електронну базу даних для коригування митної вартості транспортних засобів, яка міститиме інформацію про митну вартість нових легкових автомобілів з урахуванням марки, моделі, об’єму циліндрів двигуна, типу пального», – зазначив Гетманцев.

Також запропонований механізм коригування митної вартості вживаних легкових автомобілів.

«Його застосують у разі, коли задекларована митна вартість вживаного легкового автомобіля є меншою, ніж вартість легкового автомобіля, ідентичного за маркою, комерційним описом та характеристиками, що містяться в базі даних», – підсумував голова профільного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy