Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Профільний комітет Верховної Ради попросив допомоги у міжнародної спільноти для вирішення екологічних проблем, спричинених російською агресією

  • 8130
Профільний комітет Верховної Ради попросив допомоги у міжнародної спільноти для вирішення екологічних проблем, спричинених російською агресією

Комітет з питань екологічної політики та природокористування звернувся до міжнародних організацій, парламентів інших країн та екологічної спільноти із закликом притягнути Російську Федерацію до відповідальності за екологічні проблеми, і загрози, спричинені її вторгненням в Україну.

Відповідне рішення сьогодні, 8 березня, Комітет ухвалив на своєму засіданні, яке проходило у форматі відеоконференції.

«Йдеться про порушень ядерної та екологічної безпеки, загроз цілісності екосистем, порушення прав України з боку РФ у міжнародних організаціях і відповідальності РФ за ці порушення аж до її виключення з міжнародних організацій», – розповів очільник комітету Олег Бондаренко.

Також Комітет звернувся з вимогою запровадити ембарго на експорт російської деревини.

«Природнє середовище – спільне надбання людства. Ті, хто несе для нього смертельні загрози, мають нести відповідальність за свої дії вже зараз», – додав глава комітету.

Окремо члени комітету закликали міжнародну спільноту запровадити над Україною No-fly zone для захисту мирного населення від атак з повітря, надати гуманітарну допомогу і забезпечити «зелені» евакуаційні коридори для населення.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy