Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Профільний комітет рекомендує ухвалити президентський законопроєкт про основи національного спротиву

  • 7114
Профільний комітет рекомендує ухвалити президентський законопроєкт про основи національного спротиву

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянув законопроєкт Президента № 5557 про основи національного спротиву та рекомендував ухвалити його у першому читанні.

«Це безальтернативний шлях максимально швидко зміцнити нашу державу в умовах зростаючих загроз», – заявив голова комітету, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олександр Завітневич.

Законопроєкт передбачає розбудову потужної територіальної оборони та створення руху опору, які разом із підготовкою громадян України до захисту держави сформують систему національного спротиву.

Очолить територіальну оборону Президент як Верховний Головнокомандувач, а керуватиме її діяльністю Головнокомандувач ЗСУ через командувача військ територіальної оборони.

Територіальна оборона вестиметься по всій території України поза межами бойових дій, а рух опору – на можливій тимчасово окупованій території.

«Це суттєво посилить обороноздатність, а потенційний агресор знатиме, що у кожній області та районі є організовані підрозділи, які будь-коли готові дати відсіч», – переконаний Завітневич.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy