Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Пряма фінансова підтримка бізнесу з початку року склала 1,44 млрд грн – Роксолана Підласа

  • 278
Пряма фінансова підтримка бізнесу з початку року склала 1,44 млрд грн – Роксолана Підласа

Держава підтримуватиме бізнес і продовжуватиме програми пільгового кредитування та надання грантів для переробної промисловості й розвитку власної справи. Про це повідомила народна депутатка від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань бюджету Роксолана Підласа.

«В січні-лютому 2023 року з державного бюджету виділили 1,44 млрд на програми підтримки бізнесу. Загалом у цьому році на пряму фінансову підтримку розвитку бізнесу передбачено майже 22 млрд грн», – повідомила Підласа.

Вона пояснила, що найбільша частина коштів піде на програму пільгового кредитування «5-7-9%» – підприємці можуть отримати пільговий кредит завдяки тому, що держава бере на себе ризики його неповернення і знижує відсоткову ставку.

«Видатки на Фонд розвитку підприємництва цьогоріч складуть рекордні 16 млрд грн, що у 2,5 рази більше порівняно з видатками минулого року», – зауважила голова профільного комітету.

Також вона підтвердила продовження програми надання грантів для створення або розвитку бізнесу. Зокрема це мікрогранти на ведення садівництва, ягідництва та виноградарства, тепличного господарства та розвиток переробних підприємств.

«Ми ініціювали збільшення видатків на цю програму майже вдвічі – до 2,7 млрд грн. Додаткові 1,3 млрд грн спрямують на гранти для переробної промисловості. Минулого року Мінекономіки видало 958 млн грн грантів для малих і середніх підприємств у сфері переробки. Це дозволить створити 3380 нових робочих місць, тому програму потрібно продовжувати», – підсумувала Підласа.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy