Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Президентська програма «Здорова Україна» дійде до кожного містечка України – Андрій Єрмак

  • 7757
Президентська програма «Здорова Україна» дійде до кожного містечка України – Андрій Єрмак

Президентська програма «Здорова Україна» створена, аби здоровий спосіб життя став частиною українського менталітету. Вона торкнеться не лише великих міст, а й кожного маленького містечка України.

Про це заявив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Здорова Україна».

«Всі ми добре знаємо, що в здоровому тілі – здоровий дух. Але цей дух потрібно підживлювати постійно, і в цьому допомагає спорт та активний спосіб життя, правильне харчування. Тому для побудови здорової України потрібно підходити дуже комплексно і системно. Програма «Здорова Україна» для всіх вікових груп людей. Вона має широку географію. Вона не тільки для Києва, Одеси, Львова, Харкова або Дніпра. Вона дійде до кожного маленького містечка України», – сказав Андрій Єрмак.

Він також додав, що українська влада збирається зробити спорт доступним для всіх українців.

«Ми плануємо дуже багато різноманітних програм і новацій. Насамперед це стосується здорового харчування. Президент сьогодні говорив про харчування наших дітей. Це дуже важливо. Ця програма вже почала працювати. Ми збираємося зробити спорт доступним для всіх. Кожен українець має відчувати, що без цього неможливо жити», – зазначив Андрій Єрмак.

Нагадаємо, під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Здорова Україна» Президент Володимир Зеленський розповів, що передбачатиме загальнонаціональна програма «Здорова Україна».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy