Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Президент Зеленський виконує обіцянки та залишається найпопулярнішим політиком – Олександр Корнієнко

  • 5370
Президент Зеленський виконує обіцянки та залишається найпопулярнішим політиком – Олександр Корнієнко

Президент Володимир Зеленський залишається найпопулярнішим українським політиком і має найбільшу підтримку виборців. За два роки президентства він виконав уже 28% обіцянок, ще 56% у процесі виконання.

Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко, посилаючись на дані порталу «Слово і Діло». Він також назвав головні перемоги Президента та його команди в парламенті.

«Це закон про трансплантацію, завдяки якому врятовано дуже багато життів. Економічні реформи: відкриття ринків (зокрема ринку землі), велика приватизація, нові правила на ринку грального бізнесу, демонополізація спиртової галузі. Це структурні реформи, завершення першого етапу децентралізації, проведення місцевих виборів на новій територіальній основі, де партія «Слуга Народу» також зайняла перше місце», – розповів Олександр Корнієнко.

За його словами, саме за президентства Володимира Зеленського вперше за десятки років в Україні почалися реформи в структурі фінансового ринку. Також вдалося досягти покращення інвестиційного клімату, втілити антикорупційні реформи, перезавантаження НАЗК, запустити Вищий антикорупційний суд, скасувати депутатську недоторканість, яку старі політики обіцяли протягом 30 років, а наша команда ухвалила в перший же день роботи парламенту.

«Ці та інші структурні реформи й інфраструктурні великі проєкти на кшталт Великого будівництва допомогли досягнути низького падіння ВВП під час коронакризи у порівнянні з іншими країнами», – зазначив очільник партії.

Що стосується питання закінчення війни, то Президенту Зеленському вдалося перезапустити «нормандський формат», встановити найдовше перемир’я за всі роки війни. Україна має активну міжнародну підтримку, зберегла і примножила двопартійну підтримку США, продовжує співпрацю з міжнародними партнерами та кредиторами, підсумував Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy