Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Президент закликав ООН захистити міжнародний правопорядок – Марія Мезенцева

  • 9737
Президент закликав ООН захистити міжнародний правопорядок – Марія Мезенцева

Виступаючи на Генасамблеї ООН у дебатах лідерів країн та глав урядів, Володимир Зеленський розповів про репресії російських окупантів та закликав активніше захищати мир. Про це сказала народна депутатка від фракції «Слуга Народу», очільниця української делегації в ПАРЄ Марія Мезенцева.

«Головною тезою Президента було звернення до світу і до самої Організації Об’єднаних Націй – час прокинутись. Він закликав ООН бути активнішою у захисті миру і міжнародного правопорядку. Зокрема, приєднатися до роботи Кримської платформи, інавгураційний саміт якої був проігнорований ООН, та запропонував не боятися, що хтось може образитись», – розповіла Мезенцева.

За її словами, важливо, що з найпотужнішого міжнародного майданчика Володимир Зеленський нагадав світу про репресії, що російські окупанти влаштували в Криму, як Росія відверто порушує міжнародне право, проводячи паспортизацію на окупованій території і примушуючи людей в нашій державі голосувати на виборах до свого парламенту.

«Президент запропонував лідерам ООН зустрічатись там, де є проблеми – в гарячих точках. Та діяти набагато активніше, щоб розв’язувати актуальні проблеми людства. Він підкреслив, що всі конфлікти треба вирішувати діалогами, а не танками. Це потужний сигнал, який чесно окреслює глобальне ставлення до структур ООН», – вважає голова української делегації в ПАРЄ.

Також вона нагадала, що Росія має право вето в ООН, тому статут цієї організації треба переглядати або ж застосовувати його ст. 27, яка визначає, що член Ради Безпеки ООН, який є стороною конфлікту, має утримуватися від голосування стосовно цього конфлікту.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy