Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Президент Європарламенту закликає ПАРЄ підтримати Україну

  • 5175
Президент Європарламенту закликає ПАРЄ підтримати Україну

На Парламентській асамблеї Ради Європи президент Європейського парламенту закликав до підтримки України.

Під час виступу на ПАРЄ президент Європарламенту Давід Сассолі наголосив, що весь світ спостерігає за концентрацією російських військ уздовж східних кордонів України.

«Росія мусить зробити крок назад, відійти й дотримуватися взятих на себе міжнародних зобов’язань. А ПАРЄ я хотів би нагадати, що європейські країни є одна одній природними союзниками, які завжди об’єднувались перед труднощами або загрозами», – заявив Сассолі.

Члени Постійної делегації України у ПАРЄ відзначають важливість такої заяви та значущість підтримки країни на рівні очільника Європейського парламенту.

«Це абсолютно чіткий сигнал від президента Європарламенту, італійця пана Давіда Сасолі», – констатує керівниця Постійної делегації України Марія Мезенцева.

Нагадаємо, українська делегація у ПАРЄ збирає підписи під спільною Заявою членів Парламентської асамблеї Ради Європи про провокації Російської Федерації та ескалацію військових дій. Її вже підписали делегації Литви, Латвії, Естонії, Польщі, Швеції, Грузії, Румунії та Азербайджану.

Також партія АЛДЄ (Альянс лібералів і демократів за Європу) у ПАРЄ заявила про підтримку суверенітету та територіальної цілісності України й закликала Росію припинити агресивні дії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy