Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Президент Володимир Зеленський розповів, що робить держава для полегшення ведення бізнесу

  • 7348
Президент Володимир Зеленський розповів, що робить держава для полегшення ведення бізнесу

Скасовано 161 указ, якими гальмувався розвиток бізнесу, запроваджено мораторій на перевірки бізнесу, ухвалені закони про концесію, ринок землі, державну підтримку інвесторів, про бюро економічної безпеки. Також розпочалася масштабна приватизація.

​​Президент Володимир Зеленський у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава» нагадав про кроки, здійснені для покращення бізнес-клімату в Україні.

«Ми почали процеси, яких роками уникали керівники країни, мабуть, через їхні моторошні назви: демонополізація, дерегуляція. Ми почали в Україні масштабну приватизацію, яка загальмувалася через COVID-19, але ми точно усвідомлюємо, що продовжимо цей важливий для країни та бізнесу процес, позбавляючись баласту, що приносив тільки збитки й корупцію. Ми досягли непоганих показників макроекономіки, рекордно низької в історії України інфляції, облікової ставки НБУ та максимального рівня золотовалютних резервів за останні 8 років», – підкреслив Президент.

​​Він також розповів про розробку Національної економічної стратегії-2030 та створення Ради питань сприяння розвитку малого підприємництва.

«Ми провели глибокий аудит держави. За його результатами уряд розробив та затвердив Національну економічну стратегію до 2030 року. Документ конкретний, з конкретними цілями і завданнями для кожної галузі, де саме малому і середньому бізнесу приділяється максимальна увага для найефективнішої взаємодії з державою. Мною ініційовано створення Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва. Вона має розробити потужні рішення, що усунуть перешкоди для розвитку та покращення умов ведення бізнесу в Україні», – зазначив глава держави.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy