Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Президент вніс до парламенту законопроєкт про великий Державний Герб України

  • 5421
Президент вніс до парламенту законопроєкт про великий Державний Герб України

Відповідно до ст. 93 Конституції України Президент України Володимир Зеленський вніс на розгляд Верховної Ради законопроєкт про великий Державний Герб України. Про це заявив глава держави під час виступу на урочистому засіданні парламенту з нагоди 25-ї річниці Конституції України.

«Визначаю його як невідкладний для позачергового розгляду Верховною Радою. Доповідатиме законопроєкт під час його розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України перший Президент України Леонід Макарович Кравчук», – заявив Володимир Зеленський.

Як нагадав Президент, після ухвалення Конституції 28 червня 1996 року, зокрема, українська мова отримала статус єдиної державної мови, а гривня – статус національної валюти. Водночас великий Державний Герб, який передбачений основним законом, досі незатверджений.

«На найвищому законодавчому рівні були закріплені державні символи: синьо-жовтий прапор, тризуб та гімн «Ще не вмерла України». Всі ці роки існує тільки одне незакрите питання. Єдиний державний символ, який прямо передбачений Конституцією і якого досі не існує. Це Великий герб України», – зазначив Глава держави.

Володимир Зеленський наголосив, що варто поставити крапку у цьому питанні попри суперечки навколо нього.

«За ці роки було багато різних конкурсів, суперечок, сварок, думок і різних бачень. Це нормально, це демократія. Я гадаю, що у рік 30-ліття незалежності і 25-ліття Конституції потрібно в цьому питанні нарешті поставити крапку», – сказав він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy