Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Президент України доручив уряду терміново провести переговори з польською стороною

  • 222
Президент України доручив уряду терміново провести переговори з польською стороною

Володимир Зеленський закликав представників уряду Польщі та польського президента Анджея Дуду зустрітися на кордоні та розв’язати суперечності між країнами.

«Хочу звернутись до всіх, хто памʼятає, що означає повний сенс слова «солідарність». Слова, яке так сильно змінило історію всієї нашої Європи до кращого. Це було. І багато в чому є. Але ми бачимо й надмірну та несправедливу політизацію зараз, через яку спільні досягнення можуть почати розсипатися», – зауважив Президент України.

Він наголосив, що доручив уряду до 24 лютого бути на кордоні між Україною та Польщею для зустрічі з польськими колегами та представниками Єврокомісії.

Володимир Зеленський закликав президента Польщі Анджея Дуду та очільника польського уряду Дональда Туска також взяти участь у цій зустрічі, оскільки йдеться про національну безпеку.

«Я готовий бути також на кордоні разом із нашим урядом. І я хочу звернутися зараз до Єврокомісії: треба зберегти єдність у Європі. Це фундаментальний інтерес Євросоюзу. Тому Україна звертається до Єврокомісії, щоб у цій зустрічі взяв участь представник Єврокомісії. Досить Москви на наших землях. Досить непорозумінь», – підсумував Глава держави.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy