Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Президент: Сьогодні офіційно запускається створення національного авіаперевізника

  • 4829
Президент: Сьогодні офіційно запускається створення національного авіаперевізника

Зараз український ринок поки не готовий повною мірою забезпечити реалізацію державних інтересів у сфері авіаперевезень, адже, крім економічних інтересів, велику роль грають і соціальні запити. Про це на форумі «Велике будівництво: Авіація. Туризм» заявив Президент України Володимир Зеленський.

«Ми в межах цієї програми робимо новий потужний крок, про який ми говорили. Крім обіцянок, ми переходимо до практичної реалізації – це наш національний авіаперевізник, його створення, яке офіційно буде почато сьогодні», – заявив глава держави.

Володимир Зеленський наголосив, що Україна готова інвестувати у повітряний флот, навантажувати українських виробників та залучати світових лідерів до об’єднаних проєктів в авіабудівництво.

«Ми маємо підтвердження економічної доцільності нашого проєкту від наших французьких консультантів, що стосується нашого національного авіаперевізника. Під час втілення цієї ідеї йдеться не лише про збільшення прибутку та пасажиропотоку, але й в цілому питання статусу, питання іміджу та престижу держави. Наш національний авіаперевізник, незалежний перевізник від інших груп, від інших впливів», – наголосив він.

Президент розповів, що робоча назва національного авіаперевізника – Ukrainian national airlines.

«Це дуже символічно. Українські національні авіалінії. ЮНА. Як наша держава – з великою історією, але завжди енергійна, юна, об’єднана», – розповів він.

Під час форуму відбулося підписання меморандуму між Мінінфраструктури та Airbus щодо намірів співробітництва зі створення національного авіаперевізника.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy