Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Президент розповів про підсумки та плани «Великого будівництва»

  • 2254
  • 1
Президент розповів про підсумки та плани «Великого будівництва»

Минулого року в Україні побудували 6,5 тисячі кілометрів доріг. З них 4 – державного значення і 2,5 тисячі – місцевого.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Інфраструктура».

«Коли ми вперше заявили про ці плани, їх вважали божевіллям. Сьогодні це офіційна статистика і вже історія. Тому ми не збираємось зупинятись, і наша ціль на 2021-ий рік не зменшується – це чотири з половиною тисячі кілометрів державних доріг та дві тисячі кілометрів місцевих доріг», – заявив глава держави.

У межах програми заплановано також будівництво Київської обхідної дороги та найдовшої траси в нашій країні – М-30.

«Ми плануємо розпочати реалізацію Київської обхідної дороги вже цьогоріч, її загальна протяжність становитиме 150 кілометрів. Інший амбітний проєкт, присвячений тридцятиріччю Незалежності, – траса М-30. Це буде найдовша дорога України, протяжністю 1400 кілометрів, яка з’єднає Схід та Захід нашої Батьківщини», – сказав Президент.

Крім того, Володимир Зеленський розповів про проєкт приміського залізничного сполучення City Express. Це має бути якісний та сучасний приміський транспорт, що допоможе вирішити проблеми з трафіком у великих містах. Перший етап проєкту включає Київ, Харків та Дніпро, зазначив він.

​​А завдяки проєкту «Велика реставрація» протягом трьох наступних років буде оновлено 150 українських замків, музеїв та театрів, анонсував Президент.

«Ми прагнемо, аби Україна була комфортною та затишною не тільки для наших громадян, а й для гостей з усього світу. Ми розуміємо великий та недооцінений туристичний потенціал нашої країни. Нам є що показати і є чим здивувати світ. Тому цьогоріч ми почали програму «Велика реставрація», – розповів Володимир Зеленський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
trackback
Які замки та музеї відреставрують у 2021 – міністр культури оприлюднив перелік | Політична партія «Слуга Народу»
3 роки тому

[…] Нагадаємо, завдяки проєкту «Велика реставрація» протягом трьох наступних років буде оновлено 150 українських замків, музеїв та театрів. Про це під час свого виступу заявив Президент Володимир Зеленський. […]

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy