Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Президент призначив Олександра Сирського Головнокомандувачем ЗСУ

  • 375
Президент призначив Олександра Сирського Головнокомандувачем ЗСУ

Президент України Володимир Зеленський призначив генерал-полковника Олександра Сирського Головнокомандувачем Збройних Сил України.

Про це глава держави повідомив під час свого відеозвернення.

Він наголосив, що Олександр Сирський є досвідченим командувачем.

«Він має успішний досвід захисту – провів Київську оборонну операцію. Він має також і успішний досвід наступу – Харківської визвольної операції», – навів приклади Володимир Зеленський.

Глава держави також подякував попередньому Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному за два роки захисту України від агресора.

«Я запропонував генералу Залужному бути й надалі разом у команді Української держави. Буду вдячний за його згоду», – зазначив Президент.

Обґрунтовуючи своє рішення, Володимир Зеленський зазначив, що армії зараз потрібні термінові зміни: «2024 рік може стати успішним для України лише за умови ефективних змін в основі нашої оборони, якою є Збройні Сили України».

Також Володимир Зеленський повідомив, що до керівництва ЗСУ приступає нова управлінська команда.

«Я хочу, щоб бачення війни було єдиним і в наших воїнів у Роботиному чи Авдіївці, і в Генеральному штабі та на Ставці. Я провів десятки розмов із командирами різного рівня. Зокрема, сьогодні говорив із бригадними генералами Андрієм Гнатовим, Михайлом Драпатим, Ігорем Скибюком та полковниками Павлом Палісою і Вадимом Сухаревським. Усі вони розглядаються на керівні посади в армії та служитимуть під проводом найбільш досвідченого українського командувача», – розповів Президент.

Олександр Сирський народився 26 липня 1965 року. Фаховий військовий. У 2014 році, коли почалася війна на Сході України, очолив штаб АТО. У квітні 2022 року отримав звання Героя України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy