Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Президент підписав закон про молодіжну політику: що він змінить

  • 10726
Президент підписав закон про молодіжну політику: що він змінить

Участь молоді в прийнятті рішень владою, розвиток молодіжної інфраструктури та гранти для молоді від держави – усе це передбачає новий закон про молодіжну політику. Таким чином в Україні нарешті створили реальні можливості для кожної молодої людини.

Про це сказав голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко, коментуючи підписання Президентом закону «Про основні засади молодіжної політики» №1414-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 27 квітня 2021 року.

«Слуга Народу» підтримує передусім молодь, і про це свідчать результати опитувань Міжнародного республіканського інституту (IRI). Так, 51% молоді, яка проголосувала за Зеленського, голосувала б за нього і вдруге. А 49% відсотків молоді (18-35) схвалюють поточну діяльність Зеленського. Тобто наш виборець – людина, не пов’язана із радянським минулим, для нього Україна має самостійну цінність. І наша політика полягає у тому, щоб відкривати в Україні можливості для кожної людини, яка прагне ними скористатися. Все, що ми робимо: відкриття ринків, доступні кредити, цифрова держава, децентралізація – все це має зрештою одну глобальну мету: створювати для людей нові можливості стати успішними і щасливими», – сказав він.

Олександр Корнієнко зазначив, що закон про молодіжну політику – дуже важливий в цьому контексті, тому що допомагає молодим людям стартувати в житті. В громадській сфері, у впливі на владні рішення, у особистих і колективних проєктах. Ми хочемо, щоб енергія змін, яка, природно, є у молоді, перетворилася на енергію розвитку країни і втілилася у побудові кращого майбутнього для кожного українця.

Голова партії пояснив, що закон передбачає насамперед участь молоді в процесі прийняття рішень владою. На державному рівні – через Національну раду з питань молоді, на місцевому – через молодіжні ради та радників з питань молоді.

«Такий підхід відповідає найкращим світовим практикам країн Європейського Союзу, зокрема Європейській хартії про участь молоді у суспільному житті на місцевому та регіональному рівнях», – додав він.

Окрім того, у документі зазначається про розширення мережі молодіжних центрів та просторів, закріплення на законодавчому рівні поняття «молодіжний працівник», який є своєрідним ментором для молодих людей на шляху від дитинства до дорослого життя.
Також, розповідає голова партії, буде створено Український молодіжний фонд. Він видаватиме гранти для молодіжних та дитячих організацій, гранти на проєкти у сфері молодіжної політики. Податись на них зможуть навіть фізичні особи та інші неформалізовані об’єднання.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy