Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Президент підписав закон про гарантування повернення депозитів

  • 1058
Президент підписав закон про гарантування повернення депозитів

Держава гарантуватиме повернення депозитів українцям на час воєнного стану та три місяці після його завершення — відповідний закон підписав Володимир Зеленський. 

Як зауважив народний депутат від фракції “Слуга Народу”, голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, законом передбачається  підвищення гарантованої державою суми коштів за вкладами до 600 тис. грн. 

«Крім того, АТ «Ощадбанк» стане учасником системи гарантування вкладів фізичних осіб з дня набрання ним чинності, а також запроваджує 100% гарантію повернення вкладів у разі прийняття рішення про виведення банку з ринку протягом дії воєнного стану в Україні та трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні», – розповів він.

Голова комітету зауважив, що закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, крім положень стосовно суми відшкодування коштів за вкладами у розмірі не менше 600 тис. грн, які набирають чинності через три місяці після припинення чи скасування воєнного стану в Україні.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy