Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Президент підписав указ про відзначення Дня Української державності

  • 5567
Президент підписав указ про відзначення Дня Української державності

Президент України Володимир Зеленський запроваджує День Української державності. Його відзначатимуть у день Хрещення Київської Русі – України.

Про це глава держави сказав під час виступу на урочистому параді військ з нагоди 30-ї річниці незалежності України. Він також підписав відповідний указ.

«Ми починаємо відзначати День Української державності. Її точкою відліку ми вважаємо рік заснування Києва, столиці Київської Русі – України, яку недаремно називають містом, де все починається. Тут починалося православ’я, тут взяла початок старослов’янська мова, правонаступницею якої є сучасна українська мова. Тут почалась і наша державність. Зародження нашої державності ми будемо відзначати в день розквіту нашої державності – у день Хрещення Київської Русі – України. І про це я підписую сьогодні відповідний указ», – сказав Володимир Зеленський.

Він додав, що український народ є спадкоємцем державності, яка існувала понад тисячу років тому.

«Ми – молода родина зі славетної династії Київської Русі – України. З роду засновників. Роду хрестителів. З хороброго роду. Мудрого роду. Козацького роду. Ми не сироти й не знайди. Ми нащадки могутньої країни, яка була центром Європи. Але ми маємо не тільки почуватися відповідно. Ми маємо поводитися відповідно», – наголосив Володимир Зеленський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy