Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Президент: Партії, медіа та державні структури повинні працювати без підтримки та впливу олігархів

  • 5390
Президент: Партії, медіа та державні структури повинні працювати без підтримки та впливу олігархів

Багато років поспіль старі політики обіцяли українцям боротися з олігархами задля зростання добробуту країни, але їхня кількість лише збільшувалася. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час виступу на форумі «Україна 30. Економіка без олігархів».

За його словами, цього року вперше за час незалежності влада перейшла до реальних дій для подолання впливу олігархів на країну.

«І олігархи, і політики, і політики-олігархи розраховували, що цей двигун працюватиме вічно. Але у своєму рівнянні вони не врахували дві дуже важливі «невідомі» – це держава Україна та громадяни, які мають іншу думку і які про це заявили на виборах у 2019 році», – зазначив Володимир Зеленський.

Президент зазначив, що олігархи за безцінь отримували ресурси, активи та преференції для власного збагачення, а наразі використовують статки проти своєї ж країни.

«Відтепер буде інакше. Все, що ми хочемо, – зрозумілі, прозорі, рівні та єдині правила для всієї України», – сказав він.

«Політичні партії, ЗМІ, державні службовці всіх рівнів, судді, правоохоронці, наглядові ради державних підприємств – всі повинні функціонувати без підтримки та впливу великого олігархічного капіталу», – додав Глава держави.

При цьому Володимир Зеленський наголосив, що влада не виступає проти великого бізнесу, який чесно веде свої справи та який не контролює окремі галузі економіки й диктує правила розвитку країни.

«Ненормально ставати великим бізнесом, коли ти або незаконно щось береш із бюджету держави, або щось не докладаєш у державний бюджет», – зазначив він.

Президент розповів, що закон про олігархів має стати фундаментом для нормативно-правової бази, яка поставить на перше місце захист інтересів України і всіх платників податків.

«І особисто я, і все наше суспільство чекаємо швидких та зрозумілих законодавчих ініціатив, які мають запровадити ефективні антитрастові інструменти для подолання олігархічної системи», – наголосив Глава держави.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy