Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Президент не допустить втручання олігархічних груп у реформу судової влади – Федір Веніславський

  • 9460
Президент не допустить втручання олігархічних груп у реформу судової влади – Федір Веніславський

Намагання зберегти на посаді суддю Конституційного Суду Олександра Тупицького означає спробу завадити реальній судовій реформі. Про це заявив представник Президента в Конституційному Суді України, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Федір Веніславський.

«Режисери рішення, через яке Тупицький має ілюзії повернутися до посади судді КС, мають на меті завадити втіленню в життя реформи судової влади, тому що єдиний орган, де може бути оскаржене рішення Верховної Ради – це Конституційний Суд», – впевнений Веніславський.

Він нагадав, що напередодні парламент ухвалив закон, що передбачає оновлення Вищої кваліфікаційної комісії суддів та закон, що оновлює і повертає довіру до Вищої ради правосуддя.

«Це два ключових органи, які унеможливлюють призначення корумпованих суддів на посади. Тож мотиви сьогоднішнього рішення Верховного Суду є очевидними: дуже багато зацікавлених суб’єктів хочуть не допустити реальної судової реформи, започаткованої Президентом і політичною партією «Слуга Народу». Але Президент точно не допустить, щоб якісь олігархічні групи втручалися в реформування судової влади, про пріоритетність якого він заявляв», – сказав Веніславський.

Також він зазначив, що рішення Верховного Суду не є остаточним, існує можливість його оскаржити, і Офіс Президента вже готує апеляційну скаргу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy