Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Президент Міжнародного Комітету Червоного Хреста терміново зустрівся з українськими парламентарками

  • 884
Президент Міжнародного Комітету Червоного Хреста терміново зустрівся з українськими парламентарками

У межах візиту до Швейцарії українські народні депутатки Марія Мезенцева та Олена Хоменко зустрілися з Президентом Міжнародного Комітету Червоного Хреста та Постійною Представницею України при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях в Женеві Євгенією Філіпенко.

«Сьогодні весь світ став свідком фото-фактів жахів, які українці пережили в містах на Київщині. Саме тому наша зустріч була терміновою. Ми порушили питання доступу до українських військовополонених та пошук безвісти зниклих, організації гуманітарних коридорів, отримання інформації щодо українських громадян, примусово переміщених в рф; повернення тіл загиблих окупантів до рф», – розповіла учасниця зустрічі, народна депутатка «Слуги Народу» Марія Мезенцева.

Сторони домовилися про пряму взаємодії головного офісу МКЧХ з українськими парламентарями. Відзначили також неймовірні зусилля урядового та дипломатичного корпусу України.

«Оскільки агресор використовує заборонені методи ведення війни, міжнародні організації повинні стати більш гнучкими та ефективними в умовах нової жорстокої реальності», – зазначила Марія Мезенцева.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy