Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Представники «Слуги Народу» взяли участь у відкритті авіасполучення «Київ-Миколаїв» на літаку АН-148

  • 9891
Представники «Слуги Народу» взяли участь у відкритті авіасполучення «Київ-Миколаїв» на літаку АН-148

Новий український авіаперевізник Air Ocean Airlines запустив перший рейс «Київ-Миколаїв». Це єдина в Україні авіакомпанія, що для пасажирських перевезень масово експлуатує літаки АН148/158, розроблені на державному підприємстві «Антонов».

Дебютний рейс з Києва до Миколаєва супроводжували і представники партії «Слуга Народу».

Голова фракції Давид Арахамія наголосив, що стратегія використання вітчизняних літаків є однією з перших позитивних тенденцій у вітчизняній авіагалузі після підписання угоди «Відкрите небо» між Україною та Євросоюзом. Ці домовленості дають поштовх для розвитку не лише в’їзного, а й внутрішнього туризму в Україні.

«Ми хочемо, щоб кожен українець, який літає, пишався тим, що Україна – це держава авіабудування», – наголосив він.

Авіакомпанія проводитиме повний цикл обслуговування літаків в Україні, зокрема на державних підприємствах. Наприклад, планерами займатиметься «ДП Антонов», двигунами – «Мотор Січ», стійками шасі – «ЮжМаш».

Народний депутат від «Слуги Народу» Андрій Мотовиловець зазначив, що така локалізація стимулюватиме створення нових робочих місць та підтримуватиме вітчизняну економіку.

«Це приклад того, як можна розвивати вітчизняну авіацію. Коли є українська авіакомпанія, що використовуватиме українські літаки, вітчизняні двигуни. І всі гроші залишаються тут. Це чудовий приклад, як ми можемо дбати про себе і купувати українське», – заявив Андрій Мотовиловець.

Водночас народна депутатка від «Слуги Народу» Олена Мошенець наголосила, що ідея компанії сполучати невеликі аеропорти з великими, зокрема столицю з майже всіма обласними центрами, дасть поштовх розвитку логістичної інфраструктури. Таким чином розвиватимуться і міста з невеликими аеропортами.

«Мрія нашої влади – зробити так, щоб можна було полетіти в кожне українське місто. І щоб жителі цих міст мали можливість полетіти до інших країн, зокрема європейських», – наголосила вона.

В Air Ocean Airlines додали, що працюють з європейськими інвесторами та партнерами. І залучати їх до співпраці стало можливим саме завдяки створенню державою сприятливого інвестклімату та дієвих відносин з держустановами.

«Залучення до співпраці міжнародних партнерів стане ще одним поштовхом для розвитку української авіації», – йдеться у заяві авіаперевізника.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy