Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Представники «Слуги Народу» подали законопроєкт, що посилить боротьбу з булінгом

  • 6245
Представники «Слуги Народу» подали законопроєкт, що посилить боротьбу з булінгом

Захистити дітей від булінгу не лише під час освіти, а й під час оздоровлення, в культурних та мистецьких навчальних закладах, визначити заходи протидії цьому явищу та встановити відповідальність за це – такі завдання ставить законопроєкт №6393, який подали до Верховної Ради народні депутати від «Слуги Народу».

«Сьогодні в Україні, як і в багатьох інших країнах світу, серед дітей та підлітків набуло поширення явище булінгу як під час освітнього процесу, так і в процесі оздоровлення, відпочинку дітей, а також занять спортом. Ми бачимо законодавчі прогалини і хочемо змінити ситуацію. Такі факти цькування можуть впливати на психічне здоров’я дітей. Саме тому наразі існує гостра потреба змін до законодавства», – зазначила під час спільного брифінгу в парламенту народна депутатка «Слуги Народу» Марія Мезенцева.

Як зауважила її колега по фракції Олена Вінтоняк, у новому документі йдеться про вдосконалення поняття булінгу і розширення сфер його застосування.


«Сьогодні в Законі України згадується лише про учасників освітнього процесу. Тому вважаю внесення подібних змін у законодавство доцільним, оскільки булінг (цькування) вчиняється до учасників не лише освітнього закладу, але й під час спортивних змагань», – додала вона.

За словами Олени Вінтоняк, у разі ухвалення законопроєкту на державу покладатиметься захист дитини від булінгу. Держава через колцентр з питань запобігання та протидії домашньому насильству, булінгу (цькуванню) надаватиме дитині та особам, які піклуються про неї, необхідну допомогу для запобігання та виявлення випадків жорстокого поводження. Окрім того, інформація про ці випадки буде передаватися для розгляду до відповідних органів з метою проведення розслідування і вжиття заходів щодо припинення насильства.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy