Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Представники «Слуги Народу»: Почався новий етап історії країни – без олігархів

  • 5050
Представники «Слуги Народу»: Почався новий етап історії країни – без олігархів

Історичний закон №5599, що ухвалила монобільшість, – це перший документ з антиолігархічного пакету. На черзі – продовжити реформу антимонопольного законодавства та врегулювати явище лобізму, розповіли народні депутати від «Слуги Народу».

Очільник Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев зазначив, що з ухвалення законопроєкту №5599 починається новий відлік історії України – без олігархів.

«Цей законопроєкт запроваджує реєстр олігархів, що визначає РНБО. Людина, яка в своїх руках об’єднує велику власність, вплив на медіа і вплив на політику, може потрапити до цього реєстру з певними негативними для себе наслідками», – сказав він.

Член Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки від «Слуги Народу» Федір Веніславський наголосив, що українці негативно ставляться до олігархату. Адже олігархи – це спосіб паразитування невеликої групи людей на громадянах та на державі.

«Сьогодні ми реалізували одну з передвиборчих програм політичної партії «Слуга Народу» та Президента Володимира Зеленського, ухвалили історичний закон, який започаткує ті негативні наслідки, які нестимуть олігархи, якщо продовжуватимуть паразитувати на народові України і державі», – заявив він.

Федір Веніславськй звернув увагу на шалений спротив з боку кількох так званих опозиційних сил, які серед своїх депутатів мають багатьох олігархів – це «Європейська Солідарність», «ОПЗЖ» та «Батьківщина».

«Чому такий шалений супротив? Вони розуміють, що закон несе негативні наслідки, в тому числі для їхніх спонсорів та членів. Цей закон перекриває можливості для олігархів доступу до зовнішніх ринків. І вони чудово розуміють, що на міжнародній арені їх сприйматимуть зовсім по-іншому. І не будуть отримувати ті легкі дешеві кредити, які вони раніше отримували і використовували для збагачення в Україні», – додав член Комітету нацбезпеки та оборони.

Водночас голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики Андрій Костін зазначив, що Володимир Зеленський є першим Президентом, який не просто задекларував боротьбу з олігархатом, а зробив у цьому перший крок.

«Я пам’ятаю, як він особисто брав участь у підготовці та розробці цього законопроєкту і приділяв цьому багато часу, завдяки чому ми сьогодні отримали результат – 229 голосів від фракції «Слуга Народу», 279 голосів всього у Верховній Раді. Це сигнал всім олігархам, що вони мають припинити купувати політиків, вони мають здійснити свій вибір – займатися бізнесом, а не політикою», – підкреслив Андрій Костін.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy