Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Представники «Слуги Народу» передали апарат «штучна нирка» для лікування діток Одещини

  • 305
Представники «Слуги Народу» передали апарат «штучна нирка» для лікування діток Одещини

Народний депутат «Слуги Народу» Олександр Горенюк разом з очільником Однської ОВА Максимом Марченком та очільником Одеської обласної ради Григорієм Діденком передали Одеській обласній дитячій клінічній лікарні апарат «штучна нирка» HF 440, який забезпечить лікування діток в області.

«Відтепер діткам з надважкими формами печінкової, серцевої, ниркової недостатності не потрібно їхати на лікування до столиці. Щорічно стаціонарну допомогу у відділеннях лікарні отримують ургентну, нейрохірургічну, травматологічну, урологічну та інші види хірургічної допомоги, реанімаційну допомогу до 18000 хворих, близько 108000 осіб отримують амбулаторну медичну допомогу», – розповів Олександр Горенюк.

Він також зауважив, що у зв′язку з військовою агресією рф значно збільшилася кількості хворих за рахунок внутрішньо переміщених осіб.

«Отримання апарату «штучної нирки» HF 440 дозволить проводити процедури стабілізації показників мікро- та макроелементів в крові, виведення токсинів з організму, плазмофорезу у пацієнтів з тяжкими інтоксикаційними отруєннями внаслідок зовнішніх та внутрішніх чинників в результаті тяжкого перебігу сепсису, з розвитком поліорганної недостатності, хронічної ниркової та серцевої недостатності з генералізованими набряками, після інтенсивної хіміотерапії в онкології, пацієнтам з синдромом тривалого здавлення. Наша область на це давно чекала», – сказав народний депутат.

Зазначимо, що КНП «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» Одеської обласної ради»  – єдиний    лікувально-профілактичний заклад, який забезпечує всі види педіатричної та хірургічної спеціалізованої допомоги дітям та підліткам міста Одеси та Одеської області у віці від 0 до 18 років.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy