Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Представники «Слуги Народу» ініціюють відновлення медичної інфраструктури на Луганщині

  • 4765
Представники «Слуги Народу» ініціюють відновлення медичної інфраструктури на Луганщині

Повноцінна робота медичних закладів, спеціалісти яких переїхали з непідконтрольних територій та намагаються відновити втрачену медичну інфраструктуру, є пріоритетом розвитку Луганської області. Про це під час робочої поїздки заявив заступник голови фракції політичної партії «Слуга Народу» Максим Ткаченко.

«Якісні медичні послуги в області це один із факторів, що дозволяє людям не переїжджати до інших регіонів, не зривати свої сім’ї з рідних місць, а лишатися вдома та відновлювати й розвивати свої села, міста, область», – сказав Ткаченко.

Зокрема депутат пообіцяв розв’язати проблему Луганського обласного онкодиспансеру, що переїхав із непідконтрольного Луганська та працює на базі Кремінської багатопрофільної лікарні.

За умов постійно зростаючої потреби у медичній допомозі диспансер не має власного приміщення та умов для розширення надання допомоги, адже зараз це єдиний заклад у Луганській області, що забезпечує лікування онкологічних хворих. Зараз диспансер може приймати до 40 хворих одночасно, втім до 2014 року у Луганську він мав 5 корпусів на 740 місць.

Також разом із колегою по фракції Русланом Горбенком, заступник голови фракції відвідав Рубіжанську центральну міську лікарню, якій передав багаторазові медичні маски та ініціював виділення 1,7 млн грн на закінчення ремонту та забезпечення резервного електроживлення корпусу, де лікують хворих на ковід. Найближчим часом кошти мають виділити за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток регіону.

«В умовах зростання захворюваності на ковід ми маємо забезпечити безперебійне постачання електроживлення, адже важких хворих під’єднують до апаратів штучної вентиляції легень, і найменший збій у постачанні електрики це питання їхнього життя», – пояснив Ткаченко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy