Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Представники «Слуги Народу» допомогли бронзовій призерці Олімпіади отримати другу квартиру

  • 7383
Представники «Слуги Народу» допомогли бронзовій призерці Олімпіади отримати другу квартиру

Народні депутати від фракції «Слуга Народу» ініціювали рішення подарувати бронзовій призерці літніх Олімпійських ігор-2020 з вільної боротьби Ірині Коляденко другу нову квартиру. Першу вона подарувала своєму тренерові.

За сприяння народних депутатів Андрія Клочка, Олександра Санченка, Жана Беленюка та Олександра Горобця міське керівництво Ірпеня передало ключі від другої нової квартири та сертифікат на 100 тис. грн Ірині Коляденко. Такий же сертифікат отримав і її тренер Володимир Яременко.

Спортсменці, яка мешкає в Ірпені та ніколи не мала власного житла, вже вручали ключі від квартири за бронзову медаль у Токіо. Для неї це було дуже важливо, адже, за її словами, вона ніколи не мала навіть власної кімнати. Але Ірина Коляденко вирішила подарувати цю квартиру людині, яка й привела її до перемоги – своєму тренерові Володимиру Яременку. Він разом із сім’єю також не має власного помешкання.

«Ми були зворушені вчинком пані Ірини та не могли стояти осторонь. Зібрали нараду з міським керівництвом та забудовниками, і вони знайшли можливість виділити ще одну квартиру та по 100 тис. грн бронзовій призерці та її тренеру», – розповів народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко.

Також, за його словами, на найближчій сесії Ірпінської міськради розглянуть питання про надання Ірині Коляденко звання Почесної громадянки міста.

«Партія «Слуга Народу» зацікавлена у розвитку спорту в Україні, спортивних арен. Під егідою Президента розпочався проєкт створення льодових арен, одна з перших буде збудована в Ірпені. А такі люди, як Ірина та Володимир, зможуть популяризувати спорт, у нас буде здорова нація, а Ірпінь зможе стати тим центром Київської області, де народжуватимуться нові олімпійські чемпіони», – констатував нардеп.

Народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Зе!Молодіжки Олександр Санченко назвав рішення Ірини Коляденко прикладом поваги до спільного результату та підтримки тренерів.

«Це надихатиме молодь. Зараз є план формування Молодіжної ради при Президентові, тож принагідно запрошую долучитися до цього пані Ірину як знакову людину у сфері спорту», – сказав депутат.

Свою колегу привітав і народний депутат від фракції «Слуга Народу», перший заступник голови Комітету з питань молоді і спорту, чемпіон літніх Олімпійських ігор-2020 з греко-римського стилю Жан Беленюк.

«Ірпінь – спортивне місто, результат Ірини це доводить. Я бачив, як вона готувалася, та, маючи сталевий характер, здобула медаль. Дійсно, це безпрецедентний приклад, коли вона подарувала тренеру квартиру. І шана місту, яке не залишилось осторонь і виділило їй ще одне житло», – зазначив він.

Водночас Ірина Коляденко подякувала депутатам та керівництву міста.

«Ще два дні тому я та мій тренер були без квартир, сьогодні у нас вони є, це наші мрії і вони здійснюються. Хочу подякувати всім. Ми всі – команда, одна дружна родина, яка домоглася результату», – сказала вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy